Unowocześnij swoją salę konferencyjną dzięki interaktywnym flipchartom!

Technologiczne możliwości od długiego czasu stają się coraz bardziej zaawansowane. Podczas biznesowych spotkań wykorzystuje się nowoczesne metody pracy, które przekładają się nie tylko na komfort, ale i efektywność. Jedną z możliwości, którą często wykorzystują firmy, jest interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali firmy Samsung.

Dlaczego warto zainwestować w monitor interaktywny flipchart?

W wielu firmach powoli odchodzi się od analogowych metod prezentacji i komunikacji. Zmiany zachodzą w technologiach, coraz więcej korzysta się z narzędzi interaktywnych, które są zaawansowane, nowoczesne, a przy tym bardzo pomocne. Firma Samsung proponuje monitor interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali. Jest to urządzenie, które udoskonali i poprawi znacząco jakość spotkań czy konferencji. Duży ekran sprawi, że pokazywana prezentacja czy projekt staną się nowoczesne i bardziej dostępne.

Atutem interaktywnych flipchartów Samsunga jest to, że możliwość pisania na nich ma nawet kilkanaście osób jednocześnie. Do nanoszenia poprawek czy nowych treści można używać dowolnego przedmiotu. Flipchart Flip 85 i 75 daje ogromne możliwości połączenia, dzięki czemu można tworzyć wspólnie notatki w różnych formatach, a później dzielić się nimi z innymi, zachowując optymalną jakość wyświetlania.

Intuicyjny w użyciu i energooszczędny

Interaktywny flipchart firmy Samsung jest intuicyjny w użyciu, znacznie poprawia jakość współpracy, jest inteligentny i działa na dotyk. Również jego design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza.

Flipcharty Flip 85 i 75 cali to monitory energooszczędne, wykazujące znacznie mniejsze zużycie prądu niż tradycyjne sprzęty. Zważywszy na fakt, że w dużych firmach często jednocześnie przez wiele godzin pracuje kilka takich urządzeń, takie rozwiązania są dużą oszczędnością w skali miesiąca czy roku. Rachunki za prąd mogą byćzauważalnie niższe.

Możliwość łatwego łączenia się z innymi sprzętami

Spośród bogatej oferty flipchartów firmy Samsung Flip 85 i 75 to przede wszystkim wygodne połączenie z urządzeniami osobistymi – smartfonem, laptopem, tabletem. Flipchart interaktywny ma wbudowaną przeglądarkę stron internetowych oraz Office 365, co daje zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji. Ponadto ma możliwość bezprzewodowego wyświetlania obrazu Samsung Flip na zewnętrznych ekranach.

Monitory energooszczędne w ofercie Samsunga mają powłokę antybakteryjną, tryb pióra lub pędzla, elastyczną edycję obrazu, uniwersalne szablony, blokowanie treści za pomocą hasła, wiele opcji łączności, w tym USB, HDMI, DP i OPS. Można rysować i pisać dowolnym przedmiotem, np. rysikiem lub ręką, kasować zawartość palcem lub dłonią, na urządzeniu może pisać nawet 20 osób jednocześnie.

Oprócz tego sprzęt ma czytnik dokumentów MS Word, PowerPoint, Excel i Adobe PDF (zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji) oraz bezprzewodowe wyświetlanie obrazu na zewnętrznych ekranach.