System sprzedaż online

Jeżeli Twoja restauracja sprzedaje dania w dostawie to wiesz jak ciężko pozyskać nowych klientów.

Takich, którzy znajdą Twój numer w internecie, odszukają Twoje menu na stronie www albo wygrzebią ze skrzynki ulotkę i zadzwonią. Długi proces w, którym potencjalny klient może zmienić zdanie. Co jednak gdyby mu ten proces ułatwić?

Gdyby mógł wejść z telefonu lub komputera na stronę, obejrzeć  menu z wysokiej jakości zdjęciami i zapoznać się z aktualnymi promocjami. Potem w ciągu minuty zamówić, zapłacić i czekać na zamówienie, nie angażując w tym procesie Twoich kelnerów czy menadżera?

Sam prostszy proces zamówienia i oszczędność czasu twoich pracowników to nie wszystko… Wiesz dokładnie: kto, kiedy, z jakiej dzielnicy i jakie dania najczęściej zamawia. Jaki jest średni koszt zamówienia, jak klienci lubią płacić i jaką formę dostawy wybierają. Będziesz miał bazę klientów ich imiona, nazwiska, numery telefonów i e-maile, zamiast latających wszędzie po restauracji małych karteczek. Dodatkowo będziesz wiedział, kto i kiedy przyjął zamówienie, kiedy je wysłał i po jakim czasie otrzymał je klient, a to wszystko bez potrzeby siedzenia w restauracji.

Plusy dla klientów
Plusy dla pracowników
Plusy dla właściciela

 

Szczegóły funkcjonalości

Naszego systemu sprzedaży online dla gastronomii
Katalog
Wysyłka
Konta klientów
Bezpieczeństwo
Języki
Demonstracja produktów
Zarządzanie stroną
Podsumowanie zamówienia
SEO
Marketing
Podatki
Analityka